vypršení vypršení digitálního vzdáleného nastavení

Teleaudiologie je nejpohodlnějším způsobem, jak to slyšet. K tomu je vyžadováno jen několik kroků:

 • Doporučujeme vám telefonicky a hledáte perfektní sluchadla pro vaše požadavky a rozpočet na našem webu.
 • Pokud je k dispozici, pošlete nám od vás kopii aktuálního testu sluchu, buď poštou, nebo pohodlně jako skenování e -mailem.
 • Naši odborníci na audiologii zastaví sluchadla pro vaši křivku poslechu a my vám zašleme zařízení podle příspěvku.
 • Načtete aplikaci od výrobce sluchadel a připojíte je k smartphonu. Je to velmi snadné a vysvětlíme, jak to funguje.
 • Domluvíte si schůzku na vzdálenou úpravu s jedním z našich šampionů péče o sluch. Při schůzce uvidíte svého slyšení akustika na obrazovce smartphonu a sdílíte své poslechové dojmy. Nastaví sluchadla podle vašich potřeb přímo během konverzace - jako byste se osobně seděli.
 • Můžete nás také navštívit v jednom z našich pobočky ve vašem regionu. Při této příležitosti můžeme také vzít uši, pokud je to nutné, abychom pro vás vytvořili vlastní ušní pasové paso. S naším moderním vybavením na místě můžeme také provést expertní test sluchu, pokud nikdo ještě není k dispozici.
 • Úpravy kapradin - mohu také?

  Pokud máte připojení k internetu a kompatibilní smartphone, odpověď je velmi jasná: Ano! V zásadě se vzdálená nastavení liší pouze od implementace na místě, že váš profesionál v oblasti sluchu není v běžné vzdálenosti od 1 do 2 metrů. Je to však osobní konverzace, která nabízí možnost přímé zpětné vazby a kladení otázek.

  Výhody vzdáleného nastavení

  Adaptace z dálky nejprve zní pro mnoho nositelů naslouchátka nemyslitelné. Obávají se kvalitativní nevýhody nebo potřeba technických znalostí. Naopak: Digitální vzdálená nastavení je technicky ekvivalentní, vyžaduje pouze základní manipulaci s chytrým telefonem a také nabízí celou řadu výhod ve srovnání s adaptací na místě:

 • Sloupky můžete nechat znovu a znovu upravit v případě 6 let v případě potřeby, aniž byste museli chodit do speciálního obchodu. Například to může mít smysl, pokud se změní vaše sluch.
 • Pokud existují různé situace, ve kterých byste chtěli lépe porozumět, můžeme provést úpravy na různých místech. Například jsme nastavili sluchadla od učitelů, zatímco jsme stáli ve třídě před jejich třídou. Nebo přecházíme na stůl vašeho týdenního pravidelných, nebo při sledování televize s rodinou, nebo, nebo, nebo ... možnosti jsou neomezené. Jedinou podmínkou je funkční přístup k internetu.
 • Pokud jste na dovolené nebo cestování a máte problém se sluchadly, můžeme vám také pomoci na cestách.
 • Corona nás naučil, že někdy není možný žádný osobní kontakt. To může být také případ, pokud jste nemocní a chcete optimalizovat svou situaci ze sluchu současně. Díky teleaudiologii je to možné v každé situaci!
 • Jak si mohu rezervovat vzdálenou nastavení?

  Úpravy kapradin lze nalézt kdykoli rezervovatelné zde

  Na konci každé schůzky můžete provést sledování -Up -Up se svým profesionálem pro péči o sluch, abyste zaručili dlouhodobou podporu.

  Jste také vítáni, abyste nás navštívili v jednom z našich speciálních obchodů!

  Pokud byste raději udělali přestávku na místě, neváhejte a domluvte si schůzku v našich pobočkách kdykoli.

  Na následujících místech bychom vás rádi přivítali: